Browsing articles in "Pomoc i porady"

Zawsze wybieraj najtańsze ubezpieczenie OC

Zawsze wybieraj najtańsze ubezpieczenie OC

Obowiązek wykupienia ubezpieczenia od odpowiedzialności cywilnej dla kierowców samochodów jest na pewno nieprzyjemny, ponieważ powoduje konieczność wysupłania każdego roku co najmniej kilkuset złotych na coś, z czego nie będziemy mieli namacalnego pożytku. Nie oznacza to oczywiście jednak, że nie będziemy mieli żadnego pożytku z naszej polisy ubezpieczeniowej. Wręcz przeciwnie – może uratować nam życie, jeśli spowodujemy, nawet nieumyślnie, poważne szkody.

Wybór przecinarki do betonu – czym się kierować?

Wybór przecinarki do betonu – czym się kierować?

Przecinarki do betonu to jedno z najlepszych narzędzi, ułatwiających wszelkie prace na budowie. Aby jednak praca z nimi była komfortowa, a jednocześnie przynosiła odpowiednie efekty, to należy dobrze przemyśleć nasz zakup.

Na co zwracać uwagę przy zakupie przecinarki do glazury?

Na co zwracać uwagę przy zakupie przecinarki do glazury?

Jeśli prowadzimy małą firmę remontową lub budowlaną, to jednym z elementów, który powinniśmy mieć na wyposażeniu, jest przecinarka do glazury. Czym jednak kierować się podczas wyboru i jaką przecinarkę wybrać?

Domowa stacja meteo: jak kupić?

Domowa stacja meteo: jak kupić?

Praktycznym dodatkiem, który przydać może się w każdym domu jest stacja pogody. Takie stacje meteo pozwalają bardzo szczegółowo, a jednocześnie na bieżąco określać warunki atmosferyczne. Dostępne są również modele, które pozwalają na prognozowanie pogody na kilka dni. Obecnie wybór domowych stacji meteo jest naprawdę szeroki. Zobaczmy, co w związku z tym należy brać pod uwagę, jeśli chcemy taką stację zakupić.

Sposoby na reklamę sklepu internetowego

Sposoby na reklamę sklepu internetowego

Prowadzenie sklepu internetowego to duże wyzwanie. Osoby, które już taki sklep prowadzą oraz osoby, które dopiero zamierzają taką działalność rozpocząć bardzo często zastanawiają się nad tym, jak mogą skutecznie swój sklep reklamować. Zobaczmy, jak można reklamować sklep online. Sposoby na promowanie sklepu internetowego Sklep, który prowadzi sprzedaż online można promować na bardzo różne sposoby. Do tych, które są najbardziej popularne należą bez wątpienia social-media. W promowaniu sklepu internetowego bardzo ważną rolę odgrywają media społecznościowe. Spośród […]

Na co zwrócić uwagę przy NNW?

Na co zwrócić uwagę przy NNW?

Ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków to jedno z ubezpieczeń dobrowolnych, które nie są obowiązkowe w Polsce. Jednak wielu użytkowników pojazdu decyduje się na ich wykupienie, gdyż dostrzegają korzyści płynące z ubezpieczenia, a samo podpisanie umowy jest stosunkowo proste i szybkie. NNW online można zawrzeć właściwie u każdego ubezpieczyciela na Polskim rynku. Trzeba jednak przed podpisaniem umowy zwrócić uwagę na kilka szczegółów.

Kredyt gotówkowy: co warto o nim wiedzieć?

Kredyt gotówkowy: co warto o nim wiedzieć?

Kredyty gotówkowe należą do tych, które bierzemy w bankach najczęściej. Po podpisaniu umowy bank przelewa pieniądze na nasze konto – możemy je wydać na dowolny cel.

Gdzie jechać na obozy zimowe?

Gdzie jechać na obozy zimowe?

Wypoczynek zimowy jest w Polsce równie popularny co letnie wakacje i co roku tysiące rodziców zastanawia się jak zagospodarować czas swoim pociechom podczas ferii. Rozwiązaniem, które nie zrujnuje naszych portfeli, a jednocześnie zapewni dziecku wiele atrakcji i moc wypoczynku są obozy zimowe.

Farba pokładowa

Farba pokładowa

Obecnie stosowane są rożnego rodzaju farby, producenci raczą nas zróżnicowanymi produktami, które będą przygotowane pod kątem konkretnych form ich zastosowania. Dlatego w sklepach z farbami mamy bardzo duży wybór rożnych produktów i wyłącznie od nas zależy po jaką farbę sięgniemy i jak będziemy ją wykorzystywać. Inne produkty przeznaczone są do malowania ścian, inne na zewnątrz budynków, inne do drewna, innymi farbami będziemy malować także elementy metalowe. Warto to wszystko brać pod uwagę przy zakupie farb […]

NNW – co warto wiedzieć o tym ubezpieczeniu?

NNW – co warto wiedzieć o tym ubezpieczeniu?

Często podczas kupowania obowiązkowego ubezpieczenia OC, kierowcom oferowane są również inne typy ubezpieczeń – te nieobowiązkowe. Niektórzy od razu przystępują do oferty, a inni twierdzę, że takie ubezpieczenie nie jest im wcale potrzebne. Nie wszyscy z podejmujących decyzję wiedzą w ogóle co mają do wyboru i od czego chroniłoby ich takie dodatkowe ubezpieczenie.

Strony:1234567...15»