Browsing articles in "transport"

Transport jedną z głównych gałęzi gospodarki

Transport jedną z głównych gałęzi gospodarki

Transport to przeważnie odpłatne przemieszczanie ludzi lub ładunków (czyli przedmiotów transportu) w przestrzeni, przy wykorzystaniu odpowiednich środków (czyli środków transportu). Transport jest obecnie jedną z głównych potrzeb cywilizacyjnych ludzkości i jest ściśle powiązany z innymi gałęziami gospodarki. Bez prawidłowo działającego transportu nie byłoby możliwe funkcjonowanie dużych skupisk ludzi. Wymagają one gromadzenia dużych ilości różnego rodzaju produktów, które produkowane są w różnych częściach kraju, a nawet świata.

Informacje na temat usług transportowych

Informacje na temat usług transportowych

Usługi transportowe są bardzo istotną gałęzią usług. W dodatku wydają się niedocenione przez społeczeństwo. Czy zdajecie sobie sprawę, jak często korzystacie z usług transportowych każdego dnia?

Kluczowy wpływ usług z branży transport-spedycja-logistyka na rozwój światowej gospodarki

Kluczowy wpływ usług z branży transport-spedycja-logistyka na rozwój światowej gospodarki

W dobie szybkiego rozwoju cywilizacji jednym z kluczowych elementów decydujących o powodzeniu planów i założeń jest sprawna komunikacja. To od niej zależy, czy będziemy w stanie odpowiednio szybko i sprawnie przekazać informacje i materiały niezbędne do wykonania realizowanego projektu. Dlatego tak wielką rolę w życiu dzisiejszego społeczeństwa odgrywają usługi transportowe.

Usługi transportowe – czy to dobry patent na firmę?

Usługi transportowe - czy to dobry patent na firmę?

Jakieś dwa, trzy lata temu wpadłam na pomysł razem z moim najlepszym przyjacielem, że założymy wspólny biznes. Długo zastanawialiśmy się nad tym, co będzie najbardziej opłacalne i najlepsze i postanowiliśmy otworzyć własną firmę świadczącą usługi transportowe.

Jak wybrać firmę transportową?

Jak wybrać firmę transportową?

Polacy nie są zbyt mobilnym narodem. Większość pośród nas jest przywiązana do rodziny i tradycji. Zdarza się jednak tak, że życie wymusza na nas przeprowadzki.

Potrzebny transport – co w tej sytuacji zrobić?

Potrzebny transport - co w tej sytuacji zrobić?

Czasami zdarza nam się sytuacja, gdy potrzebujemy coś przetransportować – może coś ważnego, może coś mniej ważnego, nieważne.

Autokary do wynajęcia – na co uważać?

Autokary do wynajęcia - na co uważać?

Autokary do wynajęcia – interesuje Was taka oferta. Czasem w życiu zdarzają się bowiem takie sytuacje, kiedy organizujecie wyjazd kilku lub nawet kilkunastodniowy do innego miasta.

Sektor usług transportowyc w naszym kraju

Sektor usług transportowyc w naszym kraju

Na rynku można znaleźć wiele firm transportowych, które świadczą najróżniejsze usługi. Można postarać się o wynajem wielkich aut, które wyruszą w trasę, po najróżniejsze dostawy. W końcu ktoś musi przywozić do sklepów wszystkie artykuły, które na co dzień kupujemy.

O komunikacji transportowej słów kilka

O komunikacji transportowej słów kilka

Jaka komunikacja jest w naszym kraju, chyba każdy z Was wie. Każdy z Was na pewno miał przyjemność chociaż raz w życiu korzystać z usług komunikacji miastowej oraz krajowej.

Jak wybrać firmę transportową i zrobić to w mądry sposób?

Jak wybrać firmę transportową i zrobić to w mądry sposób?

Czasem zwyczajnie zdarza się tak, że konieczne jest skorzystanie z usług transportowych. Musimy albo przewieźć duże ilości przedmiotów, albo przetransportować gości na organizowaną przez nas imprezę.

Strony:1234»